کفش‌های سفید و برزنتی که بازیکنان محکوم به فنا در این سری می‌پوشند، کفش‌های کتانی کلاسیک slip-On Vans هستند. این شرکت آمریکایی این کفش ها را در سال 1977 با نام رسمی تر "style #48" معرفی کرد و تقریباً پنج دهه است که آنها را تولید می کند. به گفته Sole Supplier، فروش این کفش‌های کتانی از زمان نمایش درام دیستوپیایی در 17 سپتامبر، 7800 درصد افزایش یافته است.

با کلیک بر روی اینجا میتوانید به صفحه خرید این ونس ها در سایت ما منتقل شوید.

در یک چرخش طعنه آمیز وقایع، به نظر می رسد یکی از بزرگترین برداشت های مخاطب از نقد گزنده سرمایه داری تمایل به خرید کفش بوده است. بازی پرخشونت Squid Squid نتفلیکس الهام بخش محبوبیت انبوهی از ونس های کاملاً سفید شده است که به‌طور برجسته در این سریال نمایش داده می‌شوند.

در طول 9 قسمت سریال، ما گروهی متشکل از 456 شهروند بدهکار را دنبال می‌کنیم که در بازی‌های مختلف کودکان در سالنی غیرقابل توصیف برای شانس بردن یک جایزه نقدی فراوان به رقابت می‌پردازند. در اینجا شرکت کنندگان مجبور می شوند لباس های سبز رنگ با شماره بازیکن خود و یک جفت از این ونس های سفید روی پاهای خود بپوشند. این کفش‌های سفید پایه تجسمی از محرومیت بازیکنان از هر فردی و وقار است.


در اقدامی از نوع مصرف‌گرایی بی‌معنایی که در نهایت باعث می‌شود شما در یکی از این چیزها به رقابت بپردازید، مردم احساس می‌کردند که مجبور بودند کفش‌های زندانیان تلویزیونی مورد علاقه‌شان را بپوشند. همانطور که به معنای واقعی کلمه این نکته نبود که آنها وانیلی ترین کفش هایی بودند که بخش کمد لباس می توانست به آن فکر کند، ونس از زمان اولین بازی Squid Game در 17 سپتامبر، شاهد افزایش 7800 درصدی فروش این کفش خاص بوده است. طبق گزارش Lyst، به طور کلی، کفش ها 97 درصد افزایش در حجم جستجو داشته اند.

به نوبه خود، ونس از افزایش ناگهانی محبت نسبت به آثار کلاسیک سال 77 خود استقبال کرده است. ادامه دهید: «بازی ماهی مرکب» را در سایت برند ونس جستجو کنید و فوراً به ونس های سفید نمادین هدایت می‌شوید، که قبلاً در سایه انتخاب شده «سفید واقعی» است. این کفش‌های کتانی نقدهای فوق‌العاده‌ای دارند و در میان نقدهای 5 ستاره، برخی از نقدهای چشمک‌زن و شیرین وجود دارد: "این کفش‌ها شگفت‌انگیز هستند! آنها به من کمک کردند نور قرمز، نور سبز و به راحتی از روی پل شیشه‌ای بپرم. بسیار عالی. توصیه!"

خرید این محصول از طریق وبسایت معتبر فروشگاه کتونی فشن